قوانین و مقررات

قوانین و مقررات زیر این توافقنامه دربرگیرنده تمامی مقررات میان فریلنسرها، کارفرمایان و کامیدسو می‌باشد. ثبت نام شما در سایت کامیدسو به منزله قبول این توافقنامه می‌باشد.

کامیدسو کاملاً در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند و رعایت کلیه قوانین در این سایت الزامی است.

همچنین کامیدسو حق اعمال تغییرات در این توافقنامه را برای خود محفوظ می‌دارد. بنابرین تمامی کاربران وظیفه دارند که برای اطلاع از آخرین تغییرات در این سند به آن مراجعه نمایند.

شرایط توافقنامه

کامیدسو حق تایید، رد یا تغییر هر درخواست، پیشنهاد وسایر اطلاعات ارسال شده در کامیدسو را برای خود محفوظ میدارد.

کامیدسو، سامانه مدیریت و توسعه پروژه های نرم افزاری، همواره سعی در بهبود رابطه میان کارفرما و مجریان کار یعنی فریلنسرها و مدیر پروژه داشته و از این نظر همواره تلاش میکند تا حق هر دو گروه حفظ شود. چنانچه اختلافی بین کارفرما و مدیر پروژه رخ دهد مرجع رسیدگی به این اختلاف کامیدسو میباشد و در صورت عدم حل اختلاف این مورد از طریق مراجع قضایی و حقوقی پیگیری خواهد شد.

کارفرمایان و فریلنسرهایی که در کامیدسو مشغول به فعالیت هستند به استخدام کامیدسو نیستند و تا زمانی که تخلف آنها محرز نشده باشد میتوانند در کامیدسو به فعالیت خود ادامه دهند.

امکان لغو پروژه پس از پرداخت هزینه پروژه توسط کارفرما در سامانه کامیدسو، به این دلیل که پروژه توسط مدیر پروژه فازبندی و برای انجام به فریلنسرها سپرده میشود، وجود ندارد.

در طی مراحل توسعه پروژه بنابه صلاحدید مدیر پروژه چنانچه نیاز به افزودن تسک جدید باشد، که منجر به افزایش هزینه کلی پروژه شود، هزینه فریلنسینگ آن توسط کامیدسو پرداخت می شود.

1 - کاربران موافقت میکنند که مسئولیت حساب کاربری خود در کامیدسو را به طور کامل برعهده بگیرند.

2 - کارفرما و فریلنسر باید بدانند که ارزش، اعتبار و حسن نیت کامیدسو، بستگی به عملکرد و تعهد آنها در انجام پروژه دارد. از همین رو کامیدسو به عنوان یک شخص ثالث از طریق مدیران پروژه بر پروژه ها نظارت خواهد داشت تا هر دو طرف در زمان مناسب و با بهترین کیفیت تعهدات خود را اجرا کنند.

3 - استفاده شما از خدمات کامیدسو به منزله شراکت، نمایندگی، اخذ شعبه و یا هر گونه ارتباط دیگر با کامیدسو نخواهد بود.

4 - برای انجام پروژه در سایت کامیدسو، کارفرما و مدیر پروژه به صورت مستقیم با هم در ارتباط هستند و کارفرما با فریلنسرها و اعضای تیم انجام دهنده پروژه ارتباطی ندارد. بدین معنی که بعد از ارسال پیشنهاد از سوی کارفرما، یک مدیر پروژه که تجربه و دانش فنی بالایی دارد برای آن انتخاب خواهد شد و هزینه انجام پروژه بر اساس شرایط مختلف تعیین میشود. پس از تایید کارفرما و واریز هزینه انجام پروژه، مدیر پروژه بهترین فریلنسرها را برای انجام پروژه انتخاب میکند و در مراحل مختلف، موظف به ارائه گزارش از پیشرفت پروژه به کارفرما خواهد بود. لازم به ذکر است هزینه انجام پروژه در حساب کامیدسو به امانت نگهداری میشود و در طی مراحل توسعه پروژه با تکمیل وظایف هر فریلنسر پس از هماهنگی مدیر پروژه با کارفرما و تائید مدیر پروژه دستمزد فریلنسر از مبلغ کسر و به حساب فریلنسر واریز خواهد شد.

5 - همه پروژه ها به ازای هر ماه نهایتا دارای 10 روز تلورانس می باشند. ولی در صورتی که از این زمان هم بیشتر شود، کامیدسو موظف است به ازای هر روز مبلغ 200 هزار تومان بابت خسارت به کارفرما پرداخت کند.

6 - اگر پس از اتمام پروژه کارفرما متوجه مشکل و باگ در پروژه خود شود، تیم پشتیبانی کامیدسو به مدت زمان 3 ماه از تاریخ اتمام پروژه به طور رایگان مشکل پروژه شما را برطرف خواهد کرد. لازم به ذکر است خدمات توسعه و افزودن امکانات به پروژه شامل این پشتیبانی نمی شود.

7 - هیچ یک از برنامه نویسان پروژه های نرم افزاری دسترسی کامل به سورس نخواهند داشت. به این دلیل که مدیر پروژه، پروژه را تسک بندی کرده و به صورت مجزا در اختیار برنامه نویسان قرار میدهد. از همین رو، کارفرما از بابت امنیت سورس خود از طرف تیم انجام دهنده پروژه نگرانی نخواهد داشت.

8 - مدیر پروژه موظف است همواره در طول پروژه با کارفرما در ارتباط باشد و نقطه نظرات کارفرما را در مراحل مختلف اعمال نماید. چنانچه در حین انجام پروژه، تغییراتی صورت گیرد که بنا به تشخیص مدیر پروژه از جمله ی خدمات اضافه بیش تر از آنچه در ابتدا مورد توافق قرار گرفته تلقی شود، کارفرما موظف است هزینه اضافه را پرداخت نماید.

9 - هر توافقی که خارج از کامیدسو صورت گیرد باطل است و کامیدسو هیچ گونه تعهد و مسئولیتی را قبول نخواهد کرد. کامیدسو این حق را برای خود محفوظ دارد تا با متخلفان بنا به صلاحدید خود برخورد نماید.

10 - تهدید، فحاشی، بی احترامی و رفتار خارج از شئونات اخلاقی و حرفه ای با سایر کاربران و عوامل کامیدسو به عنوان تخلف در نظر گرفته می شود و کامیدسو علاوه بر محفوظ داشتن حق قطع دسترسی کاربر به سامانه، امکان ارجاع موضوع به مراجع قانونی و قضایی را برای خود و کاربران خود محفوظ می دارد.

هر گونه تلاش برای تخطی از قوانین و شرایط مندرج در این صفحه، تبانی و تلاش برای خارج کردن پروژه ها و انجام آن و یا پرداخت هر گونه وجه خارج از بستر کامیدسو تخلف محسوب میشود. بدیهی است کامیدسو حق جبران خسارات خود شامل هزینه های ثبت پروژه، ارتباط دادن طرفین پروژه ها و کمیسیون دریافتی بابت انجام پروژه را برای خود محفوظ میدارد.

ما با تیم های متخصص در توسعه سریع استارت آپ شما کمک میکنیم .

ثبت استارتاپ

هم اکنون می توانید استات آپ خود را ثبت کنید